Semināri

Akadēmiskās informācijas centrs ESF projekta “Atbalsts EQAR aģentūrai izvirzīto prasību izpildei” ietvaros 2019. gada 24. maijā organizē semināru “AIKA Eiropas augstākās izglītības telpā: sasniegumi un izaicinājumi kvalitātes nodrošināšanā”.

Semināra mērķis ir iepazīstināt ar Akadēmiskās informācijas centra un Augstākās izglītības kvalitātes aģentūras paveikto un nākotnes iecerēm, kā arī ar Eiropas augstākās izglītības attīstības tendencēm un kvalitātes aģentūru lomu augstākās izglītības kvalitātes pilnveidošanā.

Seminārā par tendencēm un izaicinājumiem Eiropas augstākās izglītības telpā uzstāsies Eiropas Padomes Izglītības departamenta vadītājs Sjur Bergan, Eiropas augstākās izglītības kvalitātes nodrošināšanas reģistra (EQAR) lomu augstākās izglītības kvalitātes pilnveidošanā skaidros EQAR prezidents Karl Dittrich un par savstarpējās uzticamības nozīmi augstākajā izglītībā runās Eiropas asociācijas kvalitātes nodrošināšanai augstākajā izglītībā (ENQA) direktore Maria Kelo.

Semināra norises laiks no 10:00 līdz 17:00.

Augstākās izglītības eksperti un interesenti var pieteikt savu dalību līdz 17.05.2019. reģistrējoties un aizpildot reģistrācijas formu šeit.

Vietu skaits ir ierobežots. Sīkāka informācija par semināra norises vietu un programmu tiks izsūtīta tikai tiem dalībniekiem, kuru reģistrācija būs apstiprināta.