Semināri

Augstākās izglītības kvalitātes aģentūra (AIKA), uzsākot iesniegumu pieņemšanu 2021./2022. gadā plānotajām studiju virzienu novērtēšanas procedūrām,  piedāvā mācības par e-platformas izmantošanu, lai atvieglotu augstskolām/koledžām informācijas ievadi e-platformā.

Mācības paredzētas gan darbiniekiem, kuri saturiski sagatavo informāciju, gan arī darbiniekiem, kuri veiks informācijas tehnisku ievadīšanu e-platformā.

Mācībās dalībnieki tiek iepazīstināti ar e-platformas funkcijām un struktūru, kā arī būs iespēja pašiem veikt dažāda veida informācijas ievadi e-platformā. Nepieciešamības gadījumā tiek sniegtas atbildes uz jautājumiem par vadlīniju piemērošanu, iesniedzamās informācijas formu un saturu, novērtēšanas procedūras norisi.

Informējam, ka ir plānoti šādi mācību norises laiki:

– 27. jūlijā plkst. 13:00

– 17. augustā plkst. 13:00

– 24. augustā plkst. 13:00

– 7. septembrī plkst. 13:00

– 14. septembrī plkst. 13:00

– 21. septembrī plkst. 13:00

– 28. septembrī plkst. 13:00

Mācības pēc iepriekšējas vienošanās notiek klātienē AIKA birojā Dzirnavu ielā 16/k2, un dalībnieki tajās piedalās ar saviem portatīvajiem datoriem. Mācību ilgums plānots līdz plkst. 17:00 (atkarībā no neskaidro jautājumu klāsta).

Dalībnieku skaits ir ierobežots, līdz ar to mācībās drīkst piedalīties tikai apstiprinātie dalībnieki.

Ja vēlaties pieteikt savas augstskolas/koledžas darbiniekus kādām no mācībām, aicinām sazināties ar Attīstības un starptautiskās sadarbības nodaļas vadītāju Asnati Kažoku (kontaktinformācija norādīta sadaļā “Kontakti”).