Semināri

Informējam, ka 2021. gada 9. martā no plkst. 09.30 līdz 12.30 (CET) norisināsies vebinārs “Outcomes of the EUniQ Pilots and Implications for the Framework for QA of European Universities”. Vebināra ietvaros tiks prezentēti EUniQ projekta pilotnovērtēšanas procedūru rezultāti, kā arī to ietekme uz Eiropas universitāšu tīklu kvalitātes nodrošināšanas metodoloģiju. 

Vebinārā var piedalīties ikviens interesents un dalība ir bez maksas. Vebināra darba valoda – angļu. Vebināra pamata mērķauditorija ir kvalitātes nodrošināšanas aģentūru, Eiropas universitāšu tīklu, ministriju, kas atbildīgas par augstāko izglītību, un citu ieinteresēto pušu pārstāvji. 

Programma

Vebināra programma pieejama šeit.

Reģistrācija

Nospied šeit, lai reģistrētos konferencei.

Saite uz vebināru tiks nosūtīta uz reģistrēto dalībnieku e-pastiem.

EUniQ?

Projekta mērķis ir izstrādāt kvalitātes nodrošināšanas aģentūru ceļvedi no vajadzību analīzes līdz izstrādātajai kvalitātes nodrošināšanas metodikai. Projektu īsteno kvalitātes nodrošināšanas aģentūru, ministriju un ieinteresēto pušu organizāciju konsorcijs sadarbībā ar Eiropas universitāšu tīkliem. Projektā partnera statusā piedalās Augstākās izglītības kvalitātes aģentūra/ Akadēmiskās informācijas centrs.

Vairāk informācijas – http://www.aic.lv/portal/par-aic/projekti/euniq-projekts