Citi

Ņemot vērā Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojumu Nr. 103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, lai ierobežotu vīrusa “Covid-19” izplatību, informējam, ka Akadēmiskās informācijas centrs (AIC) / Augstākās izglītības kvalitātes aģentūra (AIKA) uz nenoteiktu laiku atliek visas plānotās ekspertu vizītes studiju virzienu novērtēšanai.

AIKA/ AIC pārstāvji atsevišķi sazināsies ar katru augstskolu/koledžu, ar kuru ir noslēgts līgums par studiju virziena novērtēšanu un bija plānota ekspertu vizīte studiju virziena novērtēšanai.

Papildus informējam, ka, ņemot vērā Ministru kabineta rīkojumu un tā sekas, līdz brīdim, kad situācija stabilizēsies, AIKA/ AIC neslēgs jaunus līgumus par studiju virzienu novērtēšanu.

Savukārt studiju programmu licencēšanas process noritēs atbilstoši plānotājam, vienlaikus iepriekš izvērtējot iespējamos riskus katrā novērtēšanas procedūrā un pārliecinoties, ka ekspertu klātienes vizītes dalībnieki un to kontaktpersonas nav atgriezušās no Covid-19 skartās valsts vai teritorijas un ka tām nav piemērojama karantīna.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar atbildīgo novērtēšanas koordinatoru vai rakstot uz aika@aic.lv.

Pateicamies par sapratni un atvainojamies par sagādātajām neērtībām!