Studiju virzienu reģistrs

Noritējusi Eiropas augstākās izglītības kvalitātes nodrošināšanas asociācijas Ģenerālā asambleja

Noritējusi Eiropas augstākās izglītības kvalitātes nodrošināšanas asociācijas Ģenerālā asambleja

No 18. līdz 19. oktobrim Astanā (Kazahstāna) norisinājās devītā Eiropas augstākās izglītības kvalitātes nodrošināšanas asociācijas (ENQA) Ģenerālā asambleja, kas ir ENQA galvenā politikas veidošanas un lēmumu pieņemšanas institūcija. Akadēmiskās informācijas centru (AIC) pārstāvēja Augstākās izglītības kvalitātes aģentūras (AIKA) vadītājs Andrejs Rauhvargers un vadītāja vietniece Jolanta Silka. Īpaši jāatzīmē, ka šī bija pirmā ENQA asambleja, kurā AIC piedalījās kā pilntiesīgs biedrs ar balsstiesībām.

Asamblejas ietvaros notika jaunu ENQA valdes locekļu vēlēšanas un diskusijas par ENQA attīstības plāniem un arī Eiropas augstākās izglītības telpas attīstību kopumā. Papildus tam, norisinājās arī plakātu sesijas (poster sessions), kuru ietvaros dažādu valstu kvalitātes nodrošināšanas aģentūras informēja par sev aktuāliem jautājumiem, informējot gan par veiksmēm, gan izaicinājumiem, lai kopīgi rastu iespējamos risinājumus.

Kopā asambleju apmeklēja dalībnieki no 55 akreditācijas un kvalitātes novērtēšanas organizācijām un 36 Eiropas augstākās izglītības telpas valstīm.

Plašāks informācijas izklāsts un saistošie materiāli pieejami ENQA mājaslapā šeit.